Blog > Komentarze do wpisu

Szydełko króluje ostatnio w moim domu.

Tydzień luzu z wykańczaniem czekając na jakieś fundusze. W międzyczasie powstało kilka rzeczy na szydełku. Serweta w której jestem zakochana,tylko żal,że jest taka mała, bez rozciągania tylko 45 cm.

 

Tych żótych serwetek muszę zrobić troszkę więcej ,będą ozdobą wielkanocnego stołu.Odcień tej żółci jest piękny.Nie mogłam oderwać się od pracy nad nią.

Serwetka do mojego wielkanocnego koszyczka.Robiona już teraz ,później nie będzie czasu.Przyjdą pieniądze będzie wykańczanie już jednego pokoju.W marcu znowu wskoczą sprzątania,mycia okien więc też kiepsko troszkę z czasem będzie.

 

Coś mi się zdaje,że mój M. straci za niedługo do mnie cierpliwość ;) ,jak dłużej będzie jadł odgrzewane obiady.Jeszcze nie wie,że przychodzi nowa paczuszka z kordonkami:) ,trzeba przemycić będzie do mojej szafki:) Koszyczka z rączką już brak,poszedł w świat.Wszystkie serwety muszę zblokować jeszcze,a to najgorsza i żmudna czynność jaka mnie jeszcze czeka.

Tak po za tym,muszę Małą poobserwować. Powinna być zakocona od końca listopada,jednak wczoraj darła pyszczek cały dzień ,mało jadła,co wręcz jest dziwne.To jej pierwsza ciąża więc trochę jestem w strachu,pewnie ona też.Zobaczymy dzisiaj,jak dalej będą krzyki trzeba wołać weterynarza.  Życzę miłego dnia.

środa, 07 lutego 2018, szszyszka

Polecane wpisy

  • Demolka:)

    Na górze totalna furia,ale wszystko nabiera kształtów.Pierwszy pokój i łazienka już praktycznie są. Praktycznie bo jeszcze brakuje drugiej warstwy płyt i waty s

  • Szydełkuję.

    Jutro wkracza pan od remontu,wreszcie,nareszcie. Zima,nie zima,a ja zabijam czas szydełkowaniem. Powstają serwetki dla koleżanek,sześć beżowych w komplecie ,dla

  • Rok 2017,rok totalnego bajzlu.

    Witaj nowy roku ,wreszcie,nareszcie się doczekałam. Rok 2017 to była totalna porażka dla mnie i mojej rodziny. Wszystko nie szło tak jak trzeba,zacznę od remont

Komentarze
2018/02/07 17:13:44
ooo, żółciutka :-) najpiękniejsza!!!
-
2018/02/07 21:34:48
Przymierzam się do jakiejś serwetki od kilku tygodni, ciekawe, czy zdążę do Wielkanocy. Może za Twoją sprawą i dzięki Twoim pięknym wyrobom i na mnie spłynie trochę natchnienia?
-
2018/02/09 05:58:27
Gem, ten kolor mnie tak urzekł ,że robiłam tą serwetkę jak zahipnotyzowana,nie mogłam się od niej oderwać póki nie skończyłam :)

Aga to zajęcie strasznie czasochłonne,podziwiam ,że pracując jeszcze masz czas na szydełko :)
-
2018/02/09 10:53:22
Bo jest wspaniała, mówię ci! A wiesz, że żółty kolor króluje tej wiosny w modzie i we wszystkim? :-) Ef ma nosa :p