RSS
czwartek, 20 czerwca 2013

Co się dzieje z tą młodzieżą.Młoda mówi,że dwóch jej kolegów ze szkoły musiało zabrać papiery gdyż zostali przyłapani ,ze są pod wpływem. Rany druga klasa liceum i trzeba opuścić szkołę,to musi być straszne dla rodziców. Szkoła poszła im na rękę i nie wyrzuciła tylko nakazała samym wycofać papiery.U młodszego też ostatnio złapali chłopaków gimnazjum na stan po spożyciu. Byli na tyle bezczelni ,ze kupili sobie piwo i wypili na terenie szkoły. Szkoła uciszyła sprawę ze względu na fakt ,że kończą szkołę i nie chcą im psuć opinii. Czyli problem zostaje a szkoły w cichy acz zgrabny sposób pozbywają się problemów. Z drugiej strony kto tym dzieciom sprzedaje alkohol?Niestety wszystkie małe sklepiki,dla nich liczy się tylko zysk. Pamiętam kiedy ja sprzedawałam w kiosku i dzieciaki przychodziły do mnie kupić papierosy.Zawsze odmawiałam. Później gdy poszłam do innej pracy to moje dzieci skwitowały to słowami,że byłam jedyną sprzedawczynią która sprawdzała dowód i nie sprzedawała małolatom fajek. Czy my Polacy nie możemy żyć uczciwie i nie pomagać młodzieży w marnowaniu sobie życiaprzez alkohol?

07:01, szszyszka
Link Komentarze (2) »
środa, 05 czerwca 2013

Znowu mi się narobiły zaległości na blogu. Nie chodzi o to,że nie pisałam ale strasznie jestem ciekawa co u Was. Ciężko jest lawirować między domem,mieszkaniem,urzędami,nagrywaniem ekip remontowych. Zupełny brak czasu na rozrywkę,relaks a to źle.Człowiek staje się nerwowy ba, nawet złośliwy. W chwili obecnej w pracy nie mogę pozwolić sobie na urlop po raz koleżanka już za tydzień się urlopuje,po dwa szkoda urlopu na taką pogodę, po trzy przyda się przy przeprowadzce. 

U nas pada zresztą jak wszędzie,dzisiaj wyły syreny strażackie czyli zaczęły się pierwsze podtopienia. Mój ogródek pod uprawy w domu dalej nie zrobiony bo nie ma jak co dla mnie jest totalną porażką i katastrofą.  Mam jednak nadzieję ,ze deszcz ustanie i szybko nadrobimy straty. Dobrze,że na działce coś jest posiane tylko,że tego jest mało.Dużo za mało,a przy tych deszczach nie wiadomo co z tego będzie,niestety młode roślinki zabijają chwasty.

08:22, szszyszka
Link Dodaj komentarz »